Z WIZYTĄ W ZESPOLE PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W WĄSEWIE PDF Drukuj Email
Aktualności
Wpisany przez Dariusz Leszczyński   
piątek, 11 maja 2018 00:00

Z WIZYTĄ W ZESPOLE PLACÓWEK OŚWIATOWYCH W WĄSEWIE

 

10 maja 2018r. przedstawiciele społeczności uczniowskiej naszej szkoły wraz z p. J. Borowską oraz p. G. Nowak udali się do ZPO w Wąsewie. Spotkali się tam z gimnazjalistami, którzy niebawem wybierać będą dalszą ścieżkę na swojej edukacyjnej drodze. Zapoznali ich z ofertą kształcenia w naszej szkole w nowym roku szkolnym, przedstawili atuty szkoły, najciekawsze działania podejmowane i realizowane przez uczniów ZSP oraz nauczycieli, osiągnięcia naukowe i sportowe.

Dziękujemy za spotkanie i mamy nadzieję, że od września Zespół Szkół Powiatowych w Goworowie będzie również Waszą szkołą.

 
wykonanie sklepy internetowe, oprogramowanie dla szk, strony internetowe